FOBOS FURION BellaBitis*PL

kastraty » FOBOS FURION BellaBitis*PL

  • FOBOS FURION BellaBitis*PL
    FOBOS FURION BellaBitis*PL

Fobos urodził się jako "pers", po kilku dniach przechodził etap łysiejącego irokeza, teraz natomiast skórę ma pokrytą nieokiełznanym brushem, z efektem starej, sfilcowanej, góralskiej skarpety, kórą ktoś, mimo ostrzeżeń, wyprał w pralce :)

Nasze szczęście z powodu wyczekiwanego miotu F zakłócił jednak stan zdrowia Fobosia, którego oczko poważnie się rozchorowało... Walczyliśmy o wzrok malca długo i zacięcie, dziś wiemy, że walka jest wygrana, ale tylko połowicznie, niestety. Piotruś nie stracił oka, ale nie wiadomo czy na nie widzi. Jest ono jest mniejsze i pokryte bielmem. W międzyczasie Piotrek wyrósł na dorodnego brusha, który wywrócił w naszym życiu wszystko do góry nogami i stał się najukochańszym pępkiem naszego kociego wszechświata...

Gdy Piotruś był malutkim oseskiem i walczył o życie, złożyłam mu pewną obietnicę - taką mianowicie, że gdy tylko uda mu się zwalczyć chorobę, zostanie u nas i będzie najbardziej rozpieszczonym kotem świata, ze statusem: ROBISZ CO CHCESZ. Cóż, jak nie trudno się domyślić, Piotruś jest teraz w naszym domu... Panem, bezczelnie wykorzystując, na każdym kroku i w każdym momencie, to, co było mu przyrzeczone.

Tutaj, w fobosiowej zakładce naszej strony, chciałabym bardzo podziękować Fobosiowym "ciociom" z naszego gabinetu weterynaryjnego Dobry Weterynarz z Myślenic - za to, że zrobiły dla nas wszystko, co w ludzkiej mocy, że były cierpliwe i że wierzyły, że się uda... No bo.. udało się!
A Kasi Ramathibodi dziekuję za wysłanie listu z Bardzo Potrzebnym Lekiem :)

imię: Fobos Furion Bella Bitis*PL
rasa: PETERBALD
data urodzenia: 26.03.2011
płeć: kocur 1,0
kolor: czarny

 

Facebook