CH XIAZE YAREMA Ideal Cat Planeta Soliaris*LT

kastraty » CH XIAZE YAREMA Ideal Cat Planeta Soliaris*LT

  • CH XIAZE YAREMA Ideal Cat Planeta Soliaris*LT
    CH XIAZE YAREMA Ideal Cat Planeta Soliaris*LT

Imię zobowiązuje! Nasz Księciunio jest kocurkiem żądnym władzy i należnych mu pochwał. Zna swoją wartość i próbuje uzyskać aprobatę u Baski i Juno – na ogół z dobrym skutkiem. To zdecydowany samiec alfa - on rządzi, nie znosząc najmniejszych sprzeciwów /a i na nie ma swoje kocurze sposoby – o zgrozo!/. Jego wygląd sytuuje go gdzieś między miniaturową świnką, gumowymi rękawiczkami BHP, a kosmitą z Archiwum X. Nikt nie pozostaje obojętny wobec jego czarującego uroku osobistego...

To pieszczoch jakich mało – jego ulubionym zajęciem jest noszenie go na rękach. Siedzi wtedy spokojnie, cichutko i obserwuje wszystko z góry, uważnie i pilnie. Tak mógłby spędzać całe dnie – byle blisko i w dobrej komitywie z człowiekiem. Nie straszny mu pies, ni dziecko – przeciwnie, to doskonali kompani do zabaw i psot. W ostateczności zawsze można się salwować ucieczką – przy czym raz ucieka Yaremka, jak jego towarzysz /to kwestia ich ustaleń – dokonywanych w jakimś intuicyjnym, nieznanym nam języku/. To zresztą nieważne, liczy się tylko dobra zabawa.

Yarema to również leniwiec – większość dnia spędza na spaniu – i dopiero kiedy brzuszek zostanie napełniony jego ulubionym mięchem, popołudniową porą – mości książę zbiera się do codziennej aktywności, której intensywność zależy i od pogody, i od nastroju i od jeszcze innych, znanych tylko Yaremce czynników.

imię: CH Xiaze Yarema Ideal Cat Planeta Soliaris*LT
rasa: PETERBALD
data urodzenia: 21.02.2009 r.
płeć: kocur 1,0
kolor: d rudy
typ owłosienia: łysy
rodowód: kliknij

 

Data / Miasto: Ocena: Sędzia:
Klasa otwarta
13.02.10, Warszawa PL Ex 1, CAC P. Scholer
14.02.10, Warszawa PL Ex 1, CAC E. Reijers 
05.06.10, Kraków PL Ex 1, CAC M. Kabina 

 

Data / Miasto: Ocena: Sędzia:
Klasa championów
06.05.10, Kraków PL Ex 1, CACIB D. Filler
05.06.11, Kraków PL Ex 1, CACIB A. -G. Edstrom

 

Facebook